AIFs سرمایه گذاری در ایران از طریق صندوق های سرمایه گذاری جایگزین قبرس

صندوق هاي سرمايه گذاري جايگزين (Alternative Investment Funds – AIFs) در قبرس، به تازگي توسط قانون قبرس معرفي شده  است که امکان سودآوري بيشتر و استفاده از گستره وسيع تري از ابزارهاي مالي و استراتژي هاي سرمايه گذاري را نسبت به نهادها و صندوق هاي سرمايه گذاري سنتي فراهم مي سازد. عدم وجود محدوديت در مورد نوع صندوقي که AIFs ممکن است در آن سرمايه گذاري کند، عدم وجود الزامات متعدد براي سرمايه گذاري، رويکرد ساده براي صدور مجوز، تنوع پرتفوي مديران AIFs که مي توانند ساکن قبرس يا خارج از کشور باشند، همگي از عواملي هستند که AIFs را به يک ابزار جذاب براي سرمايه گذاري تبديل کرده است.

مجوزهای ایجاد AIFs، توسط کميسيون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC)، صادر می شوند و  مي تواند به عنوان چتري براي انواع صندوق هاي سرمايه گذاري با سياست هاي مختلف عمل کند، و صندوق هاي بودجه اي فرعي مستقل را نيز ايجاد نمايد. AIFs، ميتواند بدون محدوديت یا با محدودیت ميزان سرمايه گذاران، در بازار بورس قبرس يا هر بازار بورس دیگر در اتحاديه اروپا وارد گردد. همچنین هيچ مقررات مالیاتی خاصي در قانون قبرس برای صندوق های سرمایه گذاری جایگزین AIFs در نظر گرفته نشده است، در نتیجه می توان از تمام مزيت هاي رژيم مالياتي قبرس، از جمله معاهدات عدم پرداخت ماليات مضاعف بهره مند گردید.

بر اساس قوانین حاکم بر  AIFs ، هیچ الزامات خاصی به غیر از ارائه مدارک معمول احراز هویت برای شناخت مشتریان (KYC)  برای سرمایه گذاران و صاحبان حقیقی سرمایه در نظر گرفته نشده است. نهادهای حقوقی نیز می توانند با مشخص کردن منشاء دارایی ها، اطلاعات معمول از نهاد و مشخص کردن مالک/مالکان حقیقی و احراز هویت افراد ذینفع اقدام به مشارکت در صندوق های سرمایه گذاری جایگزین نمایند.

یوروفست (Eurofast) به عنوان یک شرکت معتبر و پیشرو در ارائه خدمات تخصصی در قبرس و شرق اروپا، با شهرت و پیشینه فراوان در خدمات مالی، حقوقی و شرکتی، مفتخر است آمادگی خود را جهت ارائه خدمات تخصصی به مشتریان علاقمند به تاسیس صندوق سرمایه گذاری جایگزین (AIFs) جهت جذب سرمایه گذاری های خارجی برای پروژه های داخل ایران اعلام نماید.

شما می توانید از خدمات تخصصی و مشاوره ای این شرکت در تمامی جنبه های مربوط به تاسیس و نگهداری یک صندوق سرمایه گذاری جایگزین (AIFs)، از جمله مشاوره و اقدام جهت دریافت مجوزهای لازم کميسيون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC)، استفاده نمایید. همچنین کارشناسان و مشاوران  ما  همواره همیار شما خواهند بود تا با مشاوره های صحیح و بموقع باعث کاهش چالش ها و یا هرگونه خطرات احتمالی برای نهاد شما گردند.

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید:

مدیر ارتباط مشتریان بین المللی، حوزه ایران

 ali.najm@eurofast.eu: ایمیل

شماره تماس  شرکت: 0035722699222

شماره تلفن همراه و تلگرام: 00989123138762

 www.eurofast.eu: وب سایت شرکت